BAJKOWY MARATON szkolenie

W sobotę 01.10 w Krakowie odbyło się szkolenie „Bajkowy maraton artystyczny”, jak mawia Gabi Mrozicka, „dziki szał”. Na warsztaty Muzylka Moni od dłuższego czasu, regularnie jeżdża nauczycielki naszego przedszkola. Szkolenia te (w naszym odczuciu) są najlepszymi, najbardziej zaskakujacymi i kolorowymi warsztatami dla nauczycieli przedszkoli. Dlatego w tym roku nie mogło zabraknąć Królewny śnieżki z 4 krasnoludkami ( reszta zadeklarowała , że posprząta chatkę, w końcu była sobota:)) Najpierw wzieły udział w Warsztatach plastycznych „W Krainie Baśni” z Gabi Mrozicką , gdzie wykonały magiczne zaproszenia, zaczarowane żaby i inne cuda. Nastepnie z Moniką Kluza odbyły się warszaty „Dzieci w królestwie dźwięków”, na których każdy poczuł się księżniczką. A uwieńczeniem całego dnia były warsztaty taneczne z Julitą Jamza- Szik „Witajcie w tanecznej bajce” . Uśmiech z twarzy kursantek nie znikał, zdobyłyśmy nagrodę dla placówki, a nasza Śnieżka została również Miss Obiektywu:)

Szkolenia są nieodzownym elementem pracy nauczyciela, a wszystko po to by Wasze dzieci czuły się u nas jak w bajce….