DZIEŃ DZIECKA 2017

Czy jest piękniejsza i bardziej wyczekiwana data w dziecięcym kalendarzu niż 1.czerwca? No dobrze 6 grudnia i Mikołaj:) Ale takiego Dnia Dziecka jeszcze u nas nie było. To był Karnawał w środku prawie lata, pt. BAJKOWY DZIEŃ DZIECKA. Od samego rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, a do przedszkola przychodziły Księżniczki, wróżki, pszczółki, motylki, roboty, piraci , Myszki Miki, Elzy… Wszędzie pełno balonów, serpentyn…. śniadanie jeszcze nigdy nie było tak szybko zjedzone:) Cały bal rozpoczął się od powitania Królowej, która rozpoczęła Bajkowy Dzień Dziecka. Nasze Panie w muzyczno- taneczny sposób złożyły dzieciom życzenia, a następnie dzieci wzięły udział w powitance integrującej wszystkich oraz rozgrzewce. Wszyscy zostali zaproszeni do pociągu i to nie byle jakiego, bo przenosił nas w różne bajki. Razem z Jasiem i Małgosią zjadaliśmy cukierki z chatki, „mieliśmy tą moc” z Elzą i wyczarowaliśmy lody, z Brzydkim Kaczątkiem zatańczyliśmy Kaczuszki a z Rybakiem łowiliśmy Złote Rybki. W przerwach dzieci brały udział w zabawach sportowych. Na koniec wszystkie otrzymały wspaniałe paczki. To był magiczny dzień… I każdemu życzymy dziecięcej radości każdego dnia!!!