Rozstrzygnięcie konkursów

Za oknami jesienna szaruga, a u nas w przedszkolu w samo południe zrobiło się bardzo kolorowo i gorąco od nadmiaru emocji, jakie towarzyszyły dzieciom ( i paniom:) ) w związku z ogłoszeniem zwycięzców konkursów organizowanych w ostatnich dniach. Ograniczeniem może być tylko wyobraźnia, ale Wasza jest bez granic… Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za przygotowanie wspaniałych prac. Wszystkie były pomysłowe, kolorowe i piękne, za co dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki książkowe oraz słodycze od Baby Jagi:) Nagrodą dla rodziców niech będzie duma i zadowolenie Waszych pociech. Jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje praca Bartusia z grupy 8 wraz z rodzicami, którzy w swojej pracy sprawili,. że Baba Jaga jest jak babcia, która czeka na swoje wnuki, która czeka pachnąc piernikami… Zwycięska praca została odczytana wszystkim dzieciom.

Prace można zobaczyć na głównej tablicy ogłoszeń!

Drugim konkursem był organizowany z okazji Dnia Nauczyciela „Na starej fotografii…” Pierwsze miejsce Zdobyła Zuzia z grupy 7 , drugie miejsce Oliwer z grupy 4 , a trzecie Adaś z grupy 2. Wśród pracowników przyznano trzy pierwsze miejsca i jedno drugie.

Wszystkim laureatom małym i dużym GRATULUJEMY!!!