ZAKOŃCZENIE GR. VI

„Na dalszą drogę życia weź czarodziejskie słowa: „proszę”, „dziękuję”, „przepraszam” i w sercu je zachowaj. „Dzień dobry”, „do widzenia” Niech obce Ci nie będzie. Dzieciństwa dni w przedszkolu Wspominaj mile wszędzie.”

W poniedziałek 19.06 pożegnanie przedszkola połączone z dniem Mamy i Taty odbyło się w grupie VI. Dzieci od kilku tygodni „szlifowały” piosenki, tańce i wiersze, aby po raz ostatni wspaniale wystąpić przed tak zacną publicznością, Swoim programem artystycznym przedszkolaki chciały podziękować swoim paniom, pracownikom przedszkola oraz rodzicom za 4 ostatnie lata… Było wiele radości i łez wzruszenia… Mamy nadzieję, jako absolwenci, jeszcze nie raz wstąpicie w przedszkolne progi, dzieląc się za nami Waszymi sukcesami w szkole….