Dogoterapia w SŁONECZKACH

Z pamiętnika Słoneczek

Mamo! Tato! Dziś był dzień pełen wrażeń.
W ramach udziału w projekcie „Przyjacielem bądź…” nasza Pani zaprosiła dziś dwa wspaniałe czarne psy wraz ze swoją opiekunką Panią Justyną, która opowiedziała nam wiele ciekawych wiadomości o psach. Czy wiesz , że jeśli pies ma zawiązaną żółtą wstążkę przy obroży, to znaczy, że nie wolno do niego podchodzić? Czy wiesz, że psy wcale nie lubią głaskania po głowie? – wolą grzbiet i pod szyją. Uczyliśmy się również , że nie każdego psa można głaskać i , że zawsze musimy zapytać o to właściciela. Australian Kelpie Hokus – Pokus – jak śmiesznie nazwała go Pani Justynka) pokazał nam wiele sztuczek , a labrador Lesto pozwalał się głaskać i głaskać…
przed nami kolejne wspaniałe zadania, a w czwartek…. jeszcze jedna
psia-niespodzianka